Branch Coordinator

№ 9641142  ·  3 декабря 2021, 20:30  ·  112 просмотров

Архивная вакансия

Кадровое агентство

JCat

Статус

Вакансия находится в архиве

Условия работы

Город

Москва, м. Деловой центр   –   на карте

Заработная плата

По договоренности

График работы

Полный рабочий день

Условия

Possibility to gain multi-level experience in one of the world"s largest oil field services companies;

- Competitive salary and benefits;

- Medical insurance;

- Work schedule: Monday-Friday: from 9 am till 6 pm;

- Location: "Moscow city" (Neva Tower).

Обязанности

Coordination processes of opening, closing & details changes in branches;

- Customers billing (AoA issuance; VAT invoices, sending, originals collecting, payments etc);

- Sourcing, intercompany & commercial contracts review;

- Incoming invoices check & signing, submission for payment;

- FSE cost allocation;

- Finance & tax quarter reporting review;

- Migration process support;

- Cooperation with other departments, especially: Finance, HR, HQ, Administration, Legal

- Others (inventory, ERP systems etc.). [#3353933#]

Требования к кандидату *

Образование

Высшее

Опыт работы

От 2 лет

Требования

Experience in administrative and operational support of the legal entity operation;

- Knowledge of TPS business process and procedures;

- Financial education;

- Fluent spoken English and Russian;

- Knowledge of financial rules and procedures;

- Knowledge of taxation regulation;

- Motivation for project management;

- Experience with Oracle, SAP, 1C and similar systems;

- Strong attention to detail and accuracy;

- Demonstrated ability to work independently and manage competing priorities;

- Positive, can-do attitude.

Кладовщик-комплектовщик

95 000 – 130 000 руб.

Саларьево

Монтажник электрических подъемников (лифтов)

договорная

Коммунарка

Менеджер объекта (инвентаризация)

70 000 – 75 000 руб.

Белорусская

Водитель-экспедитор

100 000 – 130 000 руб.

Алтуфьево

Заместитель главного бухгалтера

договорная

Шелепиха

Мастер плиточник на ванны/санузлы/фартуки

85 000 – 150 000 руб.

Ленинский проспект

Разнорабочий на стройку

35 000 – 50 000 руб.

Улица 1905 года

Автомеханик

от 56 000 руб.

Лермонтовский проспект

Мерчендайзер м. Профсоюзная, м. Новаторская (детское)

52 000 руб.

Профсоюзная

Работник в торговый зал дневные и ночные смены

от 64 000 руб.

Авиамоторная

* Требования, не связанные с деловыми качествами соискателя (например, пол или возраст), не являются обязательными!