English native teacher

№ 12729020  ·  21 сентября 2024, 22:32  ·  47 просмотров

Прямой работодатель

ИП Корнеева А.Г.

Контактное лицо

Телефон

Условия работы

Город

Москва, м. Некрасовка   –   на карте

Заработная плата

По договоренности

График работы

Гибкий график

Условия

The mission of our club is to raise children who think in English, perceive it as part of their lives, read books and watch films in English, and understand the culture of English-speaking countries very well.

You have experience in conducting lessons with groups (6-8 people) of young children (2-14 years old).

What we offer:

Part-time employment, Mon-Wedn-Frid-Sat (evening time).

You have experience writing lesson plans.

You have the following qualities: charisma, punctuality, initiative, sociability. You are enthusiastic, you know how to "lead" a group of children, you speak correctly, have a neat appearance, a positive attitude towards life, people and children.

If you can speak Russian it will be good))))

Обязанности

Nekrasovka

Lipchanskogo street. 8

Требования к кандидату *

Образование

Высшее

Опыт работы

От 2 лет

Сборщик-комплектовщик

80 000 – 120 000 руб.

Славянский бульвар

Промоутер-расклейщик

30 000 – 110 000 руб.

Черкизовская

Охранник

45 000 – 75 000 руб.

Озерная

Менеджер по продаже домов

от 50 000 руб.

Румянцево

Продавец-консультант

70 000 – 100 000 руб.

Балтийская

Комплектовщик на склад инструментов