Sales/Reception

№ 11815106  ·  17 апреля 2024, 11:11  ·  7 просмотров

Прямой работодатель

D5 Group

Контактное лицо

Телефон

Условия работы

Город

Москва, м. Авиамоторная   –   на карте

Заработная плата

100 000 — 140 000 руб.

График работы

Полный рабочий день

Условия

Working condition will all meet the requirement as per Russia employment law.

And is to be discuss in interview as well as in the contract

Обязанности

y calling of clients

y checking of online tender available in our line on work

y reports to management

tifying new opportunities to supply products to the mining industry

nging meetings with Client via online platforms or in office with management.

slation of Documents from Russian to English

7. Tasks can change without prior notice but will be inline with sales and reception work

Требования к кандидату *

Образование

Высшее

Опыт работы

От 2 лет

Водительские права

Категории B, C

Требования

- Applicant must be able to speak and write English and Russian

- technical background in the mining industry is a plus as well as sales background.

- Applicant must be able to work alone and have healthy habits

- 1 to 2 year experience in the supply of mining spare parts or equivalent

- Applicant must be willing to travel for Business from time to time

More will be discussed in the interview

Торговый представитель

от 80 000 руб.

Бутырская

Монтажник строительных лесов и подмостей

100 000 – 110 000 руб.

Братиславская

Менеджер по продажам направление Horeka

Нагатинская

Помощник менеджера

60 000 – 75 000 руб.

Речной вокзал

Ученик автослесаря (начинающий автослесарь)

35 000 – 40 000 руб.

Алтуфьево

Разнорабочие мост порт

162 000 – 373 000 руб.

Александровский сад

Специалист отдела содержания и благоустройства

78 000 – 100 000 руб.

Каширская

Грузчик

70 000 – 95 000 руб.

Кунцевская

Уборщица