Project manager (M&A and new products)

№ 9362502  ·  27 декабря 2021, 20:43  ·  176 просмотров

Архивная вакансия

Кадровое агентство

JCat

Статус

Вакансия находится в архиве

Условия работы

Город

Москва, м. Парк Культуры   –   на карте

Заработная плата

По договоренности

График работы

Полный рабочий день

Условия

- Comprehensive remuneration package

- International, friendly and highly qualified team

- Well-equipped and attractive working space

- Medical and life insurance

Обязанности

- Support launches of new products and services (close interaction with business / product and lawyers, tax, finance department);

- Development of monetization and workflow schemes together with the product manager;

- Development of business requirements for schemes in ERP systems;

- Optimization of existing processes/schemes if necessary;

- Integration of new companies. [#2737028#]

Требования к кандидату *

Образование

Высшее

Опыт работы

От 3 лет

Требования

- A minimum of 5 years of relevant experience (project portfolio)

- In-depth expertise in process and project management

- Excellent English knowledge (upper intermediate level)

- Strong attention to details

- Friendly, excellent way of behaving and a cultivated appearance are basic conditions

Сотрудник охраны

до 93 000 руб.

Авиамоторная

Водитель самосвала

от 255 000 руб.

Продавец-кассир

от 70 000 руб.

Сокол

Менеджер/ведущий специалист/координатор отдела монтажа (не монтажник)

60 000 – 70 000 руб.

Бауманская

Водитель-курьер

до 290 000 руб.

Дубровка

Автоэлектрик-диагност грузовых автомобилей

до 180 000 руб.

Ховрино

Посудомойщик

50 000 – 66 000 руб.

Яхромская

Менеджер по продажам

от 50 000 руб.

Перово

Кассир

Новослободская

Охранник (без лицензии)

от 30 000 руб.

Войковская