Brand manager Cleaners

№ 1049163  ·  11 февраля 2013, 10:21  ·  47 просмотров

Архивная вакансия

Кадровое агентство

Бигл

Статус

Вакансия находится в архиве

Условия работы

Город

Химки   –   на карте

Заработная плата

По договоренности

График работы

Полный рабочий день

Условия

• fixed salary+ social package;

• opportunities for further growth and development within large international company.

Обязанности

• analyse category information (consumer research, retails audit) and recommend opportunities;

• identify strategic opportunities and make recommendations;

• manage ideation, development and commercialisation of NPD’s line extension and restage projects (including advertising and packaging development) together with global office and execute across CIS;

• plan and execute promotional programs to maximize category performance;

• make financial analysis of promo activities;

• workon adaptations of global strategies and activities;

• participate in advertising development;

• build relationships with other sales team and functions for effective implementation of plans.

Требования к кандидату *

Образование

Высшее

Опыт работы

От 1 года

Язык

Английский (Разговорный)

Требования

• university degree preferably in economics and management required;

• at least 2 years of Marketing experience in FMCG environment in the position of BM;

• strong experience in brand planning, execution of promotions, market and financial analysis and budget management;

• fluent English;

• personal ownership;

• strong interpersonal skills.

Продавец-кассир (Химки, Молодежный проезд)

55 000 – 66 650 руб.

Химки

Социальный педагог

договорная

Химки

Заместитель управляющего магазина

60 430 – 85 811 руб.

Химки

Бухгалтер / Помощник бухгалтера

от 50 000 руб.

Химки

Массажист, Специалист LPG

50 000 – 100 000 руб.

Химки

Уборщица

от 65 000 руб.

Химки

Охранник

1 800 – 1 900 руб.

Химки

Наладчик КИПИА

от 53 000 руб.

Химки

Старший диспетчер оперативно-диспетчерской группы

от 75 000 руб.

Химки

Онколог

от 80 000 руб.

Химки

* Требования, не связанные с деловыми качествами соискателя (например, пол или возраст), не являются обязательными!

JobLab.ru  ›  Работа в Химках  ›  Свежие вакансии  ›  Brand manager Cleaners

Маркетинг / Реклама / PR